Jakość i precyzja zdjęć ślubnych

Zdjęcia ślubne wykonuję profesjonalnym sprzętem marki Canon 5d Mark III wraz z profesjonalną serią stałoogniskowych obiektywów, dzięki czemu jestem w stanie uzyskać niebywałą ostrość oraz jej taką głębię, która umożliwia oddzielenie głównego tematu fotografii od jej tła.

Podczas ceremonii w kościele zamiennie stosuję także obiektyw reporterski typu zoom 70-200 z wbudowaną stabilizacją obrazu o bardzo dużej jasności. Dzięki dużemu przybliżeniu mogę maksymalnie ograniczyć poruszanie się w trakcie mszy świętej, a poprzez to jestem niemal niezauważalny – uwaga pary młodej oraz gości koncentruje się na tym, na czym powinna w tak uroczystym dniu.

Podobnych zasad trzymam się podczas całego dnia reportażu ślubnego. Wychodzę z założenia, że im mniej widoczny jest fotograf, tym wiarygodniej może przedstawić ten szczególny dla Was dzień. Nie krępuję i nie stresuję obecnością obiektywu. Jesteście Wy, Wasi bliscy i autentyczne emocje.

Zdjęcia wykonywane są w plikach RAW. Ich obróbka pochłania co prawda więcej pracy, ale efekt jest zdecydowanie lepszy niż przy pracy z plikami JPG. Cyfrowej obróbki dokonuję z wykorzystaniem renomowanych programów marki Adobe.

W związku ze złożoną procedurą wywoływania zdjęć cyfrowych czas oczekiwania na zdjęcia w formacie JPG wynosi około 3-4 tygodni. Para młoda otrzymuje wcześniej podgląd w galerii internetowej i z niej wybiera fotografie, które mają zostać umieszczone w albumie ślubnym. Po wybraniu zdjęć do albumu czas jego przygotowania wynosi do 2 tygodni.

Fotografia ślubna w Olsztynie i Iławie – zadzwoń i umów się na spotkanie!